O nás

Nejsme jenom letiště

Letecká škola iMech se sídlem na letišti Kříženec u města Planá u Mariánských Lázní začala psát svou historii v roce 2018. Svou činnost jsme zahájili nejprve odkoupením místního letiště, které dříve sloužilo ke startům a přistávání práškovacích letadel. Následovalo vybudování hangárů a zázemí pro středisko pilotního výcviku. Později jsme naši činnost rozšířili o nabídku turistických letů pro veřejnost.

V naší škole klademe důraz především na kvalitu. Ať už se jedná o výcvik nových pilotů nebo turistické lety pro širokou veřejnost, vždy se můžete spolehnout na naše bezvadně připravené stroje a naše certifikované piloty a instruktory s tisíci nalétanými hodinami. Zakládáme si rovněž na osobním přístupu a také zprostředkování toho nejlepšího zážitku pro všechny fandy do létání.

Mimo výše uvedené aktivity se specializujeme také na servis UL letounů a motorů značky Rotax a MW Fly.

V současné chvíli také finišujeme s výstavbou nového vytápěného hangáru se zázemím pro celoroční provoz a letový výcvik.

Ať už zvažujete, že si chcete udělat pilotní průkaz nebo se chcete s námi proletět, či letem potěšit někoho ze svých blízkých, anebo se za námi přijet jen tak podívat, vždy u nás budete vítáni. Létáme po celý rok vždy za příznivého počasí.

Těšíme se na Vás!