Pilotem na zkoušku

Pro všechny letové nadšence, kteří si chtějí na vlastní kůži vyzkoušet jaké je to pilotovat letadlo, nabízíme v naší škole možnost svézt se v letadle nejen jako pasažér, ale jako hlavní pilot.

Ještě před samotným vzletem absolvujete po boku našeho zkušeného instruktora předletovou přípravu. Ta spočívá v seznámení se s daným typem letounu, přípravě letounu pro let, doplnění paliva, kontrole dokladů a přístrojů a provedení samotného letu po předem domluvené trati. Trasu letu je možné vybrat dle Vašeho přání s ohledem na aktuální počasí a omezení vzdušného prostoru.

Pilotem na zkoušku je velmi oblíbená volba také pro všechny začínající piloty, kteří si chtějí na vlastní kůži vyzkoušet, zda na to mají, a který typ letounu jim nejvíce vyhovuje. Při pokračování ve výcviku v naší škole jsou pak hodiny z těchto letů rovnou započítány do celkového náletu žáka.

Pro objednávku tohoto letu nás neváhejte kontaktovat nebo můžete přímo využít možnosti nezávazné ON-LINE objednávky na odkazu níže. Tento druh letu je možné rovněž uplatnit jako dárek pro svého blízkého

Konkrétní délky nabízených letů a další informace jsou uvedeny v ceníku.

NÁŠ TIP: Po absolvování letu "Pilotem na zkoušku" je možno u nás zakoupit pamětní triko s nápisem "PILOT" či s jiným nápisem dle Vašeho přání. V kombinaci s voucherem tak můžete své blízké potěšit opravdu originálním dárkem. Cena trika vč. potisku je 590,- Kč. V případě zájmu prosím přidejte vzkaz do poznámky v objednávce a nezapomeňte uvést velikost trika.