Pronájem letadel

Máte pilotní průkaz a rádi byste si u nás pronajali letadlo. Žádný problém. Na našem letišti poskytujeme tuto možnost. Spolehnout se tak můžete na kvalitní a moderní stroje. Pokud jste ještě s tímto typem letounu neletěli, máte možnost udělat si na něj přezkoušení pod dozorem našeho instruktora.

Pronajmout si u nás můžete tyto letouny:

ALTO 912TG (OK-ZUN02)

Jednomotorový dvoumístný dvouplošník ideální pro rekreační létání. Díky svým letovým vlastnostem je velmi vhodný i pro začínající piloty nebo pro piloty, kteří delší dobu neletěli a chtějí si osvojit své dovednosti v létání.

SOVA (OK-JUM16)

Jednomotorové dvoumístné letadlo s vyhřívanou kabinou určeno pro celoroční provoz. Mezi nadstandardní výbavu patří záchranný padákový systém Galaxy. Na tomto typu letounů se provádí běžně výcvik nových pilotů v naší škole.

EV-97 EUROSTAR (OK-EUR03)

Dvoumístný ultralehký dolnoplošník, který s oblibou využívají piloti po celém světě. Vyznačuje se vynikajícími letovými vlastnostmi a nižší hlučností za letu. Je rovněž ideální pro vlekání větroňů.

Více informací ke všem typem letounů určených pro pronájem najdete ZDE, informace o cenách za pronájem pak v našem ceníku.