Turistické - vyhlídkové - lety

Pro všechny letové nadšence, kteří sní o tom se proletět a podívat se na svět z ptačí perspektivy nebo chtějí tento nevšední zážitek dopřát svému blízkému, nabízíme možnost objednat si u nás svůj vyhlídkový let. V případě dárku Vám můžeme rovněž vystavit dárkový voucher.

Turistické lety jsou určeny pro jednu osobu a jsou prováděny v našich letounech, dolnoplošnících Alto 912TG (OK-ZUN02) nebo Sova (OK-JUM16). Jedná se o moderní a velmi spolehlivé letouny, které se svou výbavou vyrovnají nebo dokonce předčí své větší sourozence. Pro vyznavače adrenalinového zážitku nabízíme rovněž možnost svézt se v našem akrobatickém dvouplošníku Sunwheel (OK-WUF54) a zažít tak pocit otevřené kabiny a stavu beztíže, někdy hlavou dolů.

Dolnoplošník Alto 912TG disponuje zejména výborným rozhledem z kabiny. Nabízí pocit svobody a nekonečného rozhledu z kokpitu. Hornoplošník je zase oblíbený zejména u fotografů, kteří chtějí mít co nejlepší záběry na blízko a pod sebe. 

Z důvodu časové vytíženosti v sezónu (jaro - podzim), zejména pak o víkendech, doporučujeme rezervaci Vašeho letu provádět s dostatečným předstihem. Objednávat let můžete buď přímo na našem emailu, či telefonu nebo můžete využít našeho ON-LINE objednávkového formuláře. Při rezervaci nezapomeňte uvést veškeré potřebné údaje, jako je doba letu, typ letounu, případně jméno obdarované osoby a vzkaz na voucheru, preferovaný termín a čas letu. Zároveň bychom Vás chtěli informovat, že Váš let může být v případě nepříznivých meteorologických podmínek přesunut na jiný, Vám preferovaný termín.

Pokud byste se rádi s námi proletěli a nevíte kam, pak se můžete nechat inspirovat našimi nejoblíbenějšími lety ZDE

Pokud byste se rádi dozvěděli ještě nějaké informace, zkuste mrknout do sekce FAQ - nejčastější dotazy, případně nás neváhejte kontaktovat.